Referencje

Są ludzie , dzięki którym jeszcze warto żyć – tak stało się gdy zaprezentowano spektakl GDY ZABRAKNIE MIŁOŚCI Jak to miło mieć świadomość, że to dzięki Państwu mieliśmy okazję jej doświadczyć!…Dziękujemy.
Pedagog szkolny LO w Dębe – mgr Małgorzata Cześniowska, maj 1999 r.

 

Dziękujemy za wspaniały, wzruszający, wykonany profesjonalnie spektakl pt. “Gdy zabraknie miłości…” który spełnił oczekiwania pedagogów, nauczycieli, rodziców i młodzieży.”
Urząd Gminy Wieliszew. Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

 

Drodzy Rywale! Spektakl “Gdy zabraknie miłości…” jest pełnym ekspresji i ciepła, widowiskiem głęboko zapadającym w serca młodych ludzi. Jestem szczęśliwy, że takie przedstawienia istnieją i mogą służyć młodzieży.
Wasz Przyjaciel, Marek Kotański, 23.02.2000 r.

 

Kochamy Was nie od dziś, cieszymy się, że ponownie wystąpiliście z programem “Gdy zabraknie miłości…”, który porusza serca, sumienia i myśli tak młodzieży jak i dorosłych.
Szkoła Podstawowa im. St. Batorego w Lesznie. Dyr. Szkolny – mgr Dorota Górecka Leszno, 09.05.2000 r.

 

Dotyczy programu – Rzecz o Norwidzie. “Nie miecz, nie tarcz – bronią Języka Lecz – arcydzieła!”
Bardzo serdecznie dziękujemy za świetny spektakl zaprezentowany nam dzisiaj. Doskonały montaż tekstów i tych znanych i tych mniej, przedstawiony w tak profesjonalny sposób, z taką pasją – zrobił na nas wielkie wrażenie. Dziękujemy!
Nauczyciel języka polskiego Agnieszka Wasilewska i wszyscy widzowie z kl. III i IV XXIV LO im. C. Norwida w Warszawie

 

Dotyczy programu “Graffiti na czole” Spektakl o dobrych obyczajach zachwycający. Scenki przeplecione dobrymi radami rozbawiły dzieci, a jednocześnie wiele nauczyły. Jak zwykle nie zawiedliśmy się. Dziękujemy i polecamy się na przyszłość.
Nauczyciele i uczniowie klas IV i VI Szkoły Podstawowej Nr. 289 w Warszawie

 

Dotyczy programu “Wokół teatru” Cieszymy się z kolejnych spotkań oraz dziękujemy za pokazanie spektaklu w bardzo profesjonalny sposób. Uczniowie powinni dużo skorzystać! Dziękujemy za cudowny język i cenne informacje z dziejów teatru. Tak trzymać!
Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 w Piasecznie – Katarzyna Bartoszewicz

 

Serdeczne podziękowania i gratulacje dla wszystkich aktorów i organizatorów spektaklu “ANTYGONA” Sofoklesa, a także za przypomnienie uczniom tego, co najistotniejsze w tragedii antycznej.
Uczniowie Gimnazjum Nr 4 w Wołominie – 24.02.2003 r.

 

Dziękujemy bardzo za wspaniałe przeżycia jakich Państwo dostarczyliście nam dzięki swej pracy. W dzisiejszym zmaterializowanym świecie trochę blasku, a takim było Państwa przedstawienie, odsunie nas od trudu codziennego życia.
Dyrektor Zespołu Szkół Rolniczych w Teresinie – mgr inż. Stanisław Wójcik

 

W imieniu uczniów Gimnazjum Nr 5 na Ursynowie serdecznie dziękuję za organizowanie bardzo ciekawych spektakli teatralnych. Umożliwiają one uczniom poznanie twórczości polskich poetów w ciekawej, przystępnej formie. Przedstawienia, które Państwo proponują, rozwijają zainteresowania moich uczniów, uwrażliwiają na piękno sztuki. Bardzo dziękujemy.
Krystyna Bartosiewicz – nauczycielka Gimnazjum Nr 5 na Ursynowie w Warszawie

 

Spektakle z cyklu “Teatr edukacyjny” organizowane przez Agencję Artystyczną “ArsVerbum” i Dom Kultury Imielin przy ul. Dereniowej 6 (Ursynów) w Warszawie finansowane przez Urząd Dzielnicy Warszawa – Ursynów. Przedstawienia z tego cyklu mają wspaniałą oprawę: grę aktorską, scenografię i reżyserię niezastąpionej Joli Fijałkowskiej.
Zastępca dyrerktora Domu Kultury Imielin – Małgorzata Wiercińska

 

Bardzo dziękuję za piękne przedstawienie bajek Brzechwy: “Pchła Szachrajka”, “Rycerz Szaławiła”, “Żaba”. Piękna scenografia, kostiumy i żywiołowa interpretacja. Najważniejsze, że dzieci były wyjątkowo zainteresowane.
Nauczycielka Szkoły Podstawowej Nr 310 na Ursynowie

 

Dziękujemy za zaproszenie, miłą atmosferę i piękne przedstawienie pt. “PINOKIO” na podstawie książki Carlo Collodi – scenariusz, reżyseria i kostiumy Jolanty Fijałkowskiej. Bawiliśmy się wspaniale.
Dzieci z Przedszkola Nr 351, Gr. V – 09.02.2005 r. Warszawa

 

Dołączamy się do wyrazów uznania i dziękujemy za wspaniałe przedstawienie. To było niezapomniane wrażenie i wspaniała zabawa.
Dzieci z Przedszkola Nr 351, Gr. IX – 09.02.2005 r. Warszawa

 

Dziękujemy serdecznie za wystawienie przedstawienia o “Czerwonym Kapturku”.
Z przyjemnością i zainteresowaniem obejrzeliśmy wspaniałą grę aktorów, którzy oddali z wielkim sercem postacie z bajki. Inscenizacja przygotowana została z akompaniamentem muzycznym, który również wpłynął na wesoły nastrój. Bajka przygotowana w nieznany dzieciom a bardzo ciekawy sposób, nawet taka, którą dzieci znają z książek może stać się miłym przeżyciem. Jeszcze raz dziękujemy w imieniu dzieci i nauczycieli
Dzieci z Przedszkola Nr 351 w Warszawie